Náš týmMgr. Ida Smékalová, vedoucí školky

Mgr. Ida Smékalová, vedoucí školky
Vystudovala jsem Management neziskových organizací a léta jsem vedla projekty zaměřené na děti v dětských domovech a vzdělávání sociálních pracovníků či vychovatelů. Po několikaleté mateřské dovolené  se naskytla možnost mírně změnit směr a věnovat se neméně smysluplné oblasti péče o nejmenší děti. Jsem vstřícná a zapálená pro věc.

Bc. Ester Neubauerová, DiS., chůva

Bc. Ester Neubauerová, DiS., chůva
Péči o děti se věnuji již od ukončení gymnázia. Během navazujícího studia vyšší zdravotnické školy jsem hlídala děti různého věku, včetně batolat. Již jako diplomovaná dětská sestra jsem se rozhodla rozšířit si obzory a znalosti prostřednictvím studia fyzioterapie na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po několikaleté praxi fyzioterapeuta v ambulantním provozu přišla „škola života“ a jako máma dvou dětí se nyní realizuji v činnosti, která mě přitahovala už od dětství. Dělat chůvu malých dětí je velká zodpovědnost a radost.

Lhotáková

Bc. Michaela Lhotáková, DiS., chůva
Během bakalářského studia sociální práce se děti staly moji hlavní cílovou skupinu, dle které jsem směřovala i své vzdělání. Zároveň jsem začala působit jako lektorka zájmových kroužků, které jsem vyučovala v mateřských i základních školách. Právě zde jsem nasbírala bohaté zkušenosti s dětmi předškolního i školního věku. Po několika letech lektorské činnosti se mi naskytla nová příležitost ve školce Jahoda Vinohrady. Myslím si, že práce s dětmi má smysl jen tehdy, vložíme-li do ni vše. A já stále více zjišťuji, že právě děti jsou pro mne tou největší motivací.

Dora Drdová

Dora Drdová, Dis., chůva
Práci s dětmi se věnuji již od střední školy, kdy jsem jezdila jako vedoucí na tábory a pracovala soukromě jako chůva v několika rodinách. Protože mě práce s lidmi obecně velmi naplňuje, rozhodla jsem se studovat obor sociální práce na Vyšší odborné škole a aktuálně dokončuji bakalářské studium. Při mateřské dovolené jsem dostala skvělou příležitost začít pracovat s dětmi v Jahodě. Jsem za to moc vděčná, znamená to pro mě možnost smysluplně trávit svůj čas prací, která mi přináší radost.

Veronika Vlachová

Bc. Veronika Vlachová, chůva
K práci s dětmi mě přivedla náhoda. Při studiu na VŠ jsem dostala nabídku práce v Mateřské škole ve speciální třídě. Absolvovala jsem kurz na Asistenta pedagoga a ze školky jsem přešla do Základní školy speciální, kde jsem strávila 4 roky. Hlídala jsem malé děti i v rodinách, a protože se jim chci věnovat nadále, úspěšně jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy. Dostala tak příležitost pracovat zde v Jahodě, což mě moc těší a baví.

Markéta Kalinová, ředitelka Jahoda, o.p.s.

Markéta Kalinová, ředitelka Jahoda, o.p.s.
Jmenuji se Markéta, v JAHODĚ pracuji od roku 2008 a jsem zde moc ráda. Celý den jsem obklopena lidmi, kteří chodí do práce s dobrou náladou, novými nápady, a především s úsměvem na rtech. Já se snažím o to, aby jim nic nechybělo a ten úsměv jim vydržel co nejdéle. Ve volném čase , když se zrovna nestarám o své tři děti, tak hraji badminton, jezdím na kole nebo na lyžích, sleduji filmy, designové vychytávky anebo poznávám nová místa.

Připojte se
k nám

Centrum Černý Most
- hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2014 Jahoda | Created by Dark Side, a. s.